Skrzaty

Grupa ,,Skrzaty” to grupa 4-latków. Z dziećmi pracują:

  • mgr Katarzyna Grochowska
  • mgr Justyna Okońska
  • Aneta Siliwoniuk

Skrzaty to radosne i ciekawe świata dzieciaki. Dzieci są zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają malować, ich  prace są staranne, pomysłowe i barwne.  Dzieci chętnie uczestniczą we wszystkich działaniach proponowanych przez panie, uwielbiają tańczyć i grać na instrumentach. Równie chętnie spędzają  czas na świeżym powietrzu, Chłopcom dużo frajdy sprawia gra w piłkę, dziewczynki chętnie wznoszą budowle z piasku oraz podglądają życie owadów. Skrzaty są ciekawe świata i otwarte na innych. Nauka sprawia im masę przyjemności, co cieszy zarówno ich Panie, jak i rodziców.

GodzinaCo wtedy robimy?
6.30 – 8.30Powitanie przybywających dzieci, pożegnanie Rodziców, słuchanie czytanych przez nauczyciela bajek, zabawy dowolne zgodne z preferencjami dzieci.
8.30 - 9.00Śniadanie
9.00 - 10.30Zajęcia edukacyjne (zajęcia z podstawy programowej z nauczycielem wychowania przedszkolnego, zorganizowane zajęcia dodatkowe m.in. taneczne, sportowe, językowe, plastyczne itp.
10.30 - 11.00Zupa
11.00 - 13.30Leżakowanie
13.30 - 14.00Obiad
14.00 - 15.00Podwieczorek
15.00 - 17.30Czas do dyspozycji nauczycieli (zabawy dowolne i kierowane, elementy treningu behawioralnego, bajkoterapia, zajęcia ruchowe przy muzyce, zajęcia dodatkowe wg potrzeb i sugestii Rodziców), rozmowy z Rodzicami odbierającymi dzieci, rozchodzenie się dzieci do domów.